| radu32 a întrebat:

Buna seara! Am o placa video Radeon R7 240 1GB si am windows 10 x64 Pro. Cum procedez sa instalez driverul corect, stiti de unde se descarca driverul corect? Am citit ceva legat de un program care iti detecteaza automat placa si driver-ul aferent, de la AMD ma refer, dar nu stiu care este cel bun si cum se procedeaza, nu prea le am cu calculatoarele. Am incercat cu Driver Booster instaleaza el ceva dar nu gasesc la control panel - uninstall programs - ce sa ma fac? Va multumesc, o seara buna si multa sanatate!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Intri aici,

https://www.amd.com/......eon-r7-240

alegi windows 10 x64, download, si de aici cred ca te descurci.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Instaleaza Driver Magician - ăsta caut automat driverul necesar!

| marinaru777 a răspuns:

Prin windows update e cel mai perfect.