| florin1979 a întrebat:

am pc intel pentium IV procesor 3, 00Ghz 2 GB RAM, sistem de operare win xp sp3, placa video nvidia GS 8400. intrebare! merge formula1 2010 chiar cu cerintele minime? pe unele situri scrie ca merge, pe unele ca nu merge! daca ati jucat acest joc, poate ma puteti lamuri cumva?

Răspuns Câştigător
| KazooForYou a răspuns:

Poti vedea daca-ti merge pe site-ul asta http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ funda?

2 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Buna seara! Eu cred ca merge. Daca jocul cere pana in 2 rami cel mai posibil e sa iti mearga. Cel mai bine ar fi sa scoti jocul. Succes!

| manda a răspuns:

Pai iti merge uite si cerintele oficiale ale jokului
Cerinţe de sistem:
Sistem de operare: Microsoft Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Procesor: Intel Core 2 Duo la 2.4 GHz / AMD Athlon 64 X2 la 2, 8 GHz
Placa video: 256 MB VRAM – NVIDIA GeForce 7800 / ATI Radeon X1800 sau mai bine
Memorie: 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM (Vista / Win 7)
Hard disk: 12, 5 GB de spaţiu liber pe hard disk
Placa de sunet: compatibilă DirectX
Direct X: 9.0c
Controale: Tastatura & Mouse
Instalare: Dual Layer Compatibil DVD-ROM Drive