| Katsu a întrebat:

Imi puteti recomanta si mie niste jocuri bune gen SF si shooter daca va rog? tot aici vreau sa va intreb daca imi merge Assasin Creed: Brotherhood pe acest sistem:
processor: Intel Pentium 4 cpu 3. 00ghz
placa video: nVIDIA 8400 GS
memorie ram: 1.5 GB

Am verificat Assasin Creed pe " Can you run it" dar imi cere procesor Intel dual core 1.8 ghz..nu sunt expert la pc-uri dar poate poate imi merge. daca lipsesc 0.2 ghz. Apropo, nu am nevoie sa-mi mearga jocurile cu grafica maxima. Dau funda!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Incearca Fear, Dead Space, BulletStorm, Doom.Si ar trebui sa-ti ruleze jocul, dar la putine fps-uri.
http://www.game-debate.com/....../index.php

Succes!

| Katsu explică (pentru Lumine):

Multumesc pentru ajutor si am sa incerc. O seara perfecta.

1 răspuns: