| Alesto93 a întrebat:

Buna seara am si eu o problema cu un joc se numeste APB (All Points Bulletin) problema este ca imi merge secadat. l-am mai jucat de cand am luat unitatea si mi-a zis foarte bine nu am avut problema dar cand l-am formatat. de atunci numai mere. mere secadat. -.- cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Catalin180900 a răspuns:

Eu zic ca daca neaparat vrei sa joci, intra la optiuni si la display si seateaza tot pe low sau pe medium, cu care iti merge mai bine, pastreaz-o! Bafta!

1 răspuns:
| Alesto93 explică:

Nu mere pe nici una