| iulipocc a întrebat:

amsi eu o problema cu APB (All Points Bulletin), sa va expic : la inceput imi dadea o eroare la fiecare 10 minute cu cica am luat kick de la nu stiu cine (ma rog nu asta conteaza) am rezolvat probema asta dar acum la fiecare 10 minute apare lagul care dureaza vreo 2-3 minute, aveti vreo idee ce as putea face sa scap de lag? Dau funda celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| GhiolbanAurel a răspuns:

Pai...lagul ar pute fii de la windowsul pe care il ai, daca ai XP e normal sa ai lag, daca ai windows 7 nu e prea normal, instaleaza din nou APB, s-ar putea sa mearga.