| Framțescu a întrebat:

Buna seara, cineva mă poate ajuta la o chestie? Nu știu ce lego star wars sa îmi iau dintre astea care sunt mai bune 75299 sau 75280. Va rog ajutați-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista "mai bun" dintre cele doua, sunt foarte asemanatoare, inclusiv la numar de piese (276 vs 285). Depinde doar de preferinta ta personala, de care esti mai atasat, care iti place mai mult, o bucatica de Tatooine sau putin din povestea clonelor.

1 răspuns: