| StefanescuDaniel a întrebat:

Buna seara! Dragi colegi am si eu o intrebare. Stiti cumva de ce atunci cand ma joc pe pc jocurile Assassin's Creed Odyssey si Assassin's Creed Valhalla (in setari Ultra) aceste doua jocuri incep sa imi sacadeze si sa imi dispara si reapara elemente grafice din jocuri, oamenii, casele in general dupa ce deschid trainerul? Si ma refer specific la trainerele facute de echipa FLiNG@3DMGAME. Am incercat jocurile cu setari low, medium, high dar cand deschid trainerul tot la fel imi face pe orice fel de setari as fi. Si am un pc destul de bun pentru gaming zic eu nu cred ca pc-ul ar fi problema : Intel Core i5 12400F, Ram 16GB NVIDIA GeForce RTX 4060Ti SSD 1TB

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca trainer-ul modifica variabile care nu ar trebui modificate, si fac jocul instabil. Incearca sa activezi cate o functie pe rand, poate doar una din optiuni e de vina si daca nu o folosesti merg celelalte.

| StefanescuDaniel explică (pentru Wr3nch):

Am incercat dar tot asa face. Iar eu oricum la unele misiuni am nevoie si de optiunea one hit kill activata si de infinite life/ignore hit fiindca joc pe hard pentru a castiga cat mai multa xp iar unele misiuni sunt chiar imposibile fara trainer. Dai in ei pana te saturi si nu le poti scade din viata. Si cu arme si seturi de armura legendary