| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Este bun acest desktop pentru gta 5, cs go, ets 2, si alte genuri de jocuri de cerinte tip gta 5 ( jocuri cu mai mari pretentii )
https://altex.ro/......6gb-linux/

5 răspunsuri:
| Fly2Sky a răspuns:

Logic. Vei putea juca GTA 5 pe high in 60-70 FPS +, in CS GO vei avea pe full high 150-200 FPS +. Poti rula toate jocurile, inclusiv PUBG si multe altele. Bafta!

| Popa_Eduard_1995_L6YU explică (pentru Fly2Sky):

Merge si forza horizon 3?

| Fly2Sky a răspuns (pentru Popa_Eduard_1995_L6YU):

Orice vrei tu ruleaza. GTX 1060 e suficient pentru jocurile actuale si pentru cele ce vor aparea. Insa ar fi bine sa mai adaugi inca 8 GB RAM. Bafta!

| Wallik a răspuns:

Da, fara probleme

| UnguruBulan123 a răspuns:

Da este un pc foarte bun si poți rula gta 5, csgo si multe alte jocuri fara lag.