| Jo3y a întrebat:

Buna seara TPU! Am si eu o intrebare... Windows 8 Professional este mai bun decat Windows 7 Ultimate? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Mie mi se pare ca Windows 8 e mai bun decat 7.Are mai multe optiuni, poti sa instalezi drivere mai noi, se aprinde Pc-ul mai repede, etc.Dar e greu de umblat pe el, te sfatuiesc sa incerci totusi sa vezi cum e.

1 răspuns:
| asfhss a răspuns:

Windows 7 Ultimate este mai bun pentru calculatoare decat Windows 8 Professional deoarece Windows 8 a fost proiectat mai mult pentru telefoane.