| mynasca12 a întrebat:

Buna seara TPU! :* am si eu o problema : In legatura cu Crash-ul la metin2. Deci cand intru pe Metin2.ro ma lasa sa joc 5 minute dupa care primesc crash ( mi seface ecranul albastru si mult scris) ce pot face. doar ce am schimbat windowsul si tot la fel face
Am windows xpsp3
conf tongueentium(R) Dual-core cpu
e5300 @ 2. 60GHZ
2.59 ghz. 1.99 mb of ram
in mare... funda cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| Fdasc a răspuns:

E devina metinu am eu un program de la un metin2 se numeste anti erorr daca vrei sa til dau da add fdacalu@ymail.com

| mynasca12 explică (pentru Fdasc):

Scuze nu primes fisiere pe messenger, skype ...etc riscul de a fii key loger nu il pot asuma happy inca astept un raspuns. Multumesc Anticipat

| Fdasc a răspuns (pentru mynasca12):

Intra pe siteul metinului

| mynasca12 explică (pentru Fdasc):

Si ce sa fac frate acolo.