| Kakarotto2016 a întrebat:

Buna seara TPU! Caut un joc care are foarte multa tipuri de avione, elicopteri de toate tipurile ce se poate zbura.

Va Multumesc!happy

2 răspunsuri:
| AlexStefan1 a răspuns:

La capitolul avioane iti recomand War Thunder, este un joc cu tancuri, avioane si, in curand, nave de lupta. Este un joc multiplayer si vehiculele sunt din al 2-lea Razboi Mondial, vei gasi acolo vehicule precum P-51 mustang, BF 109 german, Spitfire britanic dar si alte sute de avioane reprezentative, jocul continua sa primeasca update-uri majore care aduc noi vehicule si cat de curand, mult asteptata flota. In cazul in care te vei hotara sa il incerci ma poti cauta pe mine, eu sunt pe joc : vitaminaXyZ_RO si am lvl 90/100 deci cam stiu unele chesti.

| AlexStefan1 a răspuns:

Un alt joc ar fi Microsoft Flight Simulator X dar este un joc foarte complex, incurcat si fiind din 2006 sa nu ai asteptari prea mari.