| Pop_Luci_1997 a întrebat:

Buna seara TPU, cum pot sa dezactivez la notificari sa nu mai imi apar cine ce a distribuit sau ce poza a comentat, vreau sa ramana doar notificarile in care am primit like sau comentariu... Funda cine ma ajuta...

Răspuns Câştigător
| TaniaEu a răspuns:

NU este! 1 imi pare rau! si eu am cautat si am si intrebat dar fara rost NU este! FUNDA TE ROG AZI M_AM INSCRIS! MACAR TIAM SPUS CA NU SE POATE! SA NU ITI MAI PIERZI TIMPUL MULTUMESC happy big grin