| DroopyDroop a întrebat:

Buna seara TPU! Ma puteti ajuta? Uitati deci mi-a adus astazi de Craciun cadou un Play Station 2! Asa si ma oftic ca vad mereu call of DUty modern warfare 3: Play station 3 ori Xbox 360! Asa vream sa stiu daca acesta http://www.flanco.ro/......ion-3.html acest call of duty poate merge pe PS2? Dau funditaaaa

2 răspunsuri:
| NDASN a răspuns:

Cred ca te cam intinzi
poti sa cauti si singur pe net pe ce platforme se joaca
este doar xbox(am)ps3(naspa)si pc
xboxu e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam mofturos, nu crezi? nu este disponibil dar sunt alte jocuri call of duty mai vechi care merg pe ps2, plus alte milione de jocuri