| anonim_4396 a întrebat:

Buna,Spuneti-mi de ce sacadeaza Jocurile pe pcu meu Inainte nu imi sacadau, Jocuri gen Nfs Mw La rez 800x600 Sau si mai mica 640x680 sacadeaza,, am reinstalat windowsu xp sp3 si tot asa am bagat si windows 7,, Dar tot asacrying, nu am facut overclok,, Am sursa de 420w placa video Intlel g41 (stiu e cam slabuta dar inainte nu sacada deloc )Si ram 2 Gb, HHD de 500 Si placa de baza Asrok!,Nu stiu Dece sacadeaza acum am si scanat de virusi l-am optimizat dar degeaba,, aaaa erea sa uit l-am curatat si de praf, i-am schimbat si pasta de-pe proc dar tot asa,., Cine stie il rog mult sa imi spuna la ID : Bogdy_boss77 Va rog Mult:X

Răspuns Câştigător
| Graff a răspuns:

Fa-i un test la hard cu hdtune sau alt program si verifica temp la componente cu everest/aida64, bafta

| dariusel a răspuns (pentru Graff):

Ms ..Am Schimbat HHD si acum Merge Pc Ok:X

2 răspunsuri:
| SkyGuy a răspuns:

Hmm mmai fratenu prea stiu ce sa iti zic adica poate sa fie de la hard ceva...cel mai bine e sa te duci cu el la un magazin specializat