| alexutza003 a întrebat:

Buna stie careva cum poti fura cu mancare la catel pe barn buddy facebook sau mici trucuri, secrete?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
PAi o data eu am putut sa fur ca era cainele departe si se "uita"in partea stanga
incearcawinking
papawave

| marian93 a răspuns:

Incearca clik dreapta pe ferma celui ce vrei sa furi apesi quality ii dai low apesi pe ferma altui prieten din nou quality si apesi hight sh te intorci la ferma initiala de unde ai inceput eu asa am inkerkat si a functionatwinking