| Bianca1992013824 a întrebat:

Sunt admin pe un sv de dr...si stiti poate ca exista un forum si ai avatar alea alea..si vreau sa-mi fac un avatar dar nu stiu ce programe sunt bune pentru a face un avatar mai fain pe forum, deci...am nevoie de niste nume de programe bune pentru a face un avatar mai fain.Multumesc

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salut.Incearca photoshop cs6. Poti sa pui numele tau pe avatar, in diferite culori, il poti face cu acel efect 'miscator' nu imi vine in minte numele de la acel efect. Succes.

1 răspuns: