| Anabaell a întrebat:

Sunt lv 17 la Lady Ppopular si nu stiu cum sa trec de ultima sarcina la scopuri cu "Fa-ti bronzul la maxim(stadiul 6) si parul blond" Mi-am facut si bronzul si parul blond si nu imi este completa ce este devina si cum sa fac! Ma numesc Dary238 pe Lady Popular! Dau funda :X tongue

Răspuns Câştigător
| sddsdsdewre a răspuns:

Trebuie sa iti pui ultima noanta de blond de la salon si bronzul cu nr.6.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi instructiunile aici, dai in jos pana la nivelul tau : http://forum.ladypopular.ro/......wtopic.php Probabil ai ales un blond la nimereala.