| DoarIubithaTa a întrebat:

Buna sunt noua pe aici...am si eu o mare dilema am tot incercat sa descarc ZUMA DELUXE full and free version dar nu o gasesc nicicum...Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| LittlePunk a răspuns:

Scrie pe google t.o.r.r.e.n.t.z si pe siteul acela scrii zuma care vrei tu ca parca sunt 2 versiuni acum mai nou-iti ofera acolo toate detaliile si dupa aceea ai mai multe linkuri de unde vrei sa-l descarci. Daca nu merge lasa-mi un mesaj ca ti-l caut eu si iti trimit cumva linkul.

| DoarIubithaTa explică (pentru LittlePunk):

Buna din pacate nu merge...

| LittlePunk a răspuns (pentru DoarIubithaTa):

Da-mi id-ul tau de mess si iti explic mai bine acolo ca mie mi-a mers.

| DoarIubithaTa explică (pentru LittlePunk):

Id este dolce_roxxy daca nu e mare deranjul explica-mi acolo mai bine ca poate nu ne nimerim in acelasi timp pe mess.