| anonim_4396 a întrebat:

Tatal meu se joaca call of duty black ops si la un moment dat a ajuns la o misiune si trebuie sa intre intr-o camera... o deschide si totul se face negru dar nu se inchide calculatorul si se blocheaza... pur si simplu nu se mai vede nimica. A dat si jocul de la inceput dar tot asa se face. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Sa aprinzi lumina laughing.

| eutunoilafilm a răspuns:

Mai deci serios acum.Am terminat acum o saptamana black ops.Nu ti pot raspunde pentru ca nu stiu ce misiune si ce camera. Poate imi spui misiunea(numele ei).

| eutunoilafilm a răspuns:

Deci ai facut misiunea?