| Apocalipsa22 a întrebat:

La Call of Duty 1 am ajuns la misiunea Stalingrad si cand se incarca misiunea cam 15%, imi da crash si se inchide jocul si mi se blocheaza PC-u. DC? Funda. Urgent.PLZ

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Probabil sa fie o eroare de instalare, sau sa fie o versiune corupta de joc.Incearca sa-l reinstalezi si daca aceiasi problema apare, incearca sa iei jocul din alta sursa.

| Apocalipsa22 explică (pentru WaterDrop):

Din alta sursa daca il iau nu cred ca merge ca asta este a 2 oara cand incerc sa il joc ca l-am mai jucat in urma cu un an si la fel a facut si nu sunt din aceiasi sursa.

| WaterDrop a răspuns (pentru Apocalipsa22):

Atunci probabil o problema de windows? dll`urile sunt la zi? este acelasi windows ca acum 1 an?

| Apocalipsa22 explică:

Nu l-am schimbat de multe or din7 in 10 si invers dupa aiaa alta versiine de 7 si dupa aia inapoi la 7 ultimate cee zici sa a da si la Fifa 07 il instalez dar nu se deschide? trec iar la 10