| MonaLisa_2124 a întrebat:

Buna!:* Știu ca la Conquiztador exista un quiz de intrare zilnic. Problema este ca nu știu unde e sau cum ajung la el. Adică, știu ca trebuie sa fie pe o pagina, dar pur si simplu nu-l vad! Daca puteți sa ma ajutați, cu mare plăcere va dau funda + vot

4 răspunsuri:
| alex890 a răspuns:

Quiz-ul de intrare apare doar cand te loghezi si daca ai bifat "nu doresc sa completez quiz-ul de intrare" trebuie sa astepti mult si bine pana iti vine inapoi quiz-ul de intrare. Funda?

| strawberry03 a răspuns (pentru alex890):

Si unde imi apare "nu doresc sa completez quiz-ul de intrare"? pe care pagina?

| strawberry03 a răspuns (pentru alex890):

Sunt to eu...MonaLisa, dar pe alt contbig grin

| alex890 a răspuns:

Cand te loghezi iti apar niste intrebari cu variante.Ala e quiz-ul de intrare.Si jos ai o casuta care scrie "nu doresc sa completez quiz-ul de intrare".