| Andreea_7045 a întrebat:

Tocmai am devenit resident pe ourworld si am primit comoara aceea, insa nu stiu cum se foloseste. Ma puteti ajuta?happy Astept raspunsurile voastre. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| XLilSmileX a răspuns:

Hmm. chestia aia iti da coins o data pe zi daca dai click pe ea cred. am citit intr-un blog happy... Eu mi-am luat residency card de 3 luni. sper ca o sa primesc ci eu comoaraa

1 răspuns:
| XLilSmileX a răspuns:

App sunt XLilSmileX daca vrei sa imi dai add. dar trimite-mi un mesaj si identifica-te pentru ca eu nu prea adaug lume la prieteni happy