| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi-am instalat messenger 11.Si cand vad toata lista mea de mess, unele contacte imi apar transparente(poza lor), iar cand dau pe ele imi apare ca sunt offline.De ce imi apar transparente? Fiindca alte contacte imi apar cu poza netrasparenta. Funda :X

Răspuns Câştigător
| Satan323232 a răspuns:

Paii Asa se intampla cand instalez 2 mesengeruri peste o lalta dezinstaleazalea si instaleaza'le din nou!winking Sauu ai luat mesenger 11 beta oh go on! Cauta'l Fuul! happy