| anonim_4396 a întrebat:

Helaau
am una bucata problema:))
fiindca nu mai vad avatarele din lista de mess, mi-am instalat mess 11, dar cum nu avea arhiva, am dat sa mi-o bage din calculator.
am stat, s-a incarcat un pic si mi-a dat o eroare:-l
mi-a salvat ceva din arhiva, dar nu pe toata.
problema e ca nu pricep cum e cu arhiva:|
e super imbarligata b-(
hai ca va pun si o poza sa vedeti

http://i53.tinypic.com/zt6ah2.jpg

imi zice si mie careva de ce eu apar de doua ori?
(asta e printul arhivei ei, dar si mie imi aparea la fel)
care e treaba cu subject?
si ora e tampita, fiindca apare aiurea.trebuia sa fie mesaj dupa mesaj, ca la mess 9.

va super multumeesc!;;)

1 răspuns:
| B_2165 a răspuns:

Da e cam aiurea cu Yahoo Messenger 11.0 am observat si eu asta la arhiva, el iti arata pe bucatele conversatiile nu ca la Yahoo Messenger 9 unde iti arata conversatie cu o anumita persoana de la cap al coada si cu date exacte.