| Valy4567 a întrebat:

Tocmai mi-am luat un PSP si am SVR 2011.Cand joc un table match pun masa in coltul ringului, dar nu stiu pe ce imi arunc
adversarul acolo ca sa castig meciul.Ma puteti ajuta(am facut si road to wrestlemania si am acolo mai multe meciuri cu mese).

1 răspuns:
| St_Floriin_1998 a răspuns:

Pai ca sa il duci inspre acea masa il apuci cu butonul "cerc" si apoi tii apasat lung pe R apoi apesi repede pe X si sagetiile in directia in care este masa. Atentie masa nu se va rupe asa usor, dupe ce l-ai trimis inspre masa te duci langa el si daca ai Signature sau Finisers disponibile iti va aparea sa dai pe butonul "triunghii" si va scrie "finish to table" sau ceva de genulwinking