| Deea4ever a întrebat:

1) DAu fundita! gasiti-mi si mie un nume potrivit pentru facebook ma cheama andreea dar nu vreau sa ma trec cu numele meu real asa ca m-am gandit la o porecla happy cele mai misto porecle primesc funda happy

Răspuns Câştigător
| AandreaA a răspuns:

Eu zic ca. daca e pentru Facebook ar trebui totusi sa te treci cu numele tau ca prietenii sa te gaseasca mai usor si in paranteza poti trece porecla.winkingwinking
Exemplu:

Numele Tau [ porecla ]

Porecla poate fi:
love struck Deiutssa
love struck Deaa
love struck Diuutsa
love struck Deia cu punctu pe I
love struck Deea sh ataat`
love struck Dheiia
love struck Deiuu
love struck Deiutssu
love struck Diuu
love struck Deiiu sh punct`!

Si etc. cam astea mi`or venit acum in minte whistling big grinbatting eyelashes

Sper ca te-am ajuthaat love strucklove struck big hug big hug

te-am pupaaacit :*:*:*