| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Vreau si un nume pentru facebook. Acm am numele real, dar as vrea altul... Ma cheama Theodora Andreea (DIACOPOLOS, numele de familie), deci ce sa-mi pun?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Eu zic sa iti lasi numele real pentru ca la un moment dat in viata asa iti vei vrea fb-ul si va trebui sa iti faci altul pentru ca ti-ai schimbat numele de prea multe ori.
Eu iti propun asa:
Theodora Andreea (Diacopolos)
Theodora Diacopolos (Andreea)
Theodora-Andreea Diacopolos
Multa bafta! :*

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Thandree

| OnuOnulică a răspuns:

Am modificat răspusu ăsta de 5 ori...ascultă mai fată lasă numele tău real că e mult mai bine.

| Ibrahimovic a răspuns:

Pune asa: "Theodora Andreeuntza Tha". Eventual mai pune si in paranteza "skwmpy" sau ceva de genul. happy happy

Lasa-ti tu numele real, ca asa te cheama...de ce ai nevoie de un nume "cool"? happy

| Vlach a răspuns:

"Andreea Teo"

| KaMpEr a răspuns:

Iti propun Dyacopolos Tedy. Funda?

| Gabilitu a răspuns:

Theo Dcp(Andreea)
In paranteza e Numele alternativ happy

| Marin_Ann_1996 a răspuns:

Theo Andree
... Sper sa iti placa...
happy