| Gicuta a întrebat:

Buna :X big hug Vreau si eu o porecla pentru numele meu ma cheama Georgiana big grin prieteni imi spun Gika. Georgi si nu suport porecla GIKA X-(asa ca ziceti-mi jji mie niste porecle misto... cele mai insipirat primesc vot, cele mai bune primesc fundita :X

Răspuns Câştigător
| MCrowley a răspuns:

Geo

gina

georgeth

ana

geochi

jojo

Giana
Georgi, Gio, Go, Ceorcianalaughing, Gegi, Gigi, GoGo:X
Georgiana : Geo, Geu, Gea, Georgi, Georgia, Georga, Georgianne, Georgica, Gegiana, Gegi, Georgix, Jojo, Gigia, Gigica, Gio, Giana, Gogo, Joa, Funda PLEASE!

3 răspunsuri:
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Tractor

Dulap

GeoVeverita

GeOFanBasescu

GeoMatilda

GeoHermafrodita

| lady_9246 a răspuns:

Gina tongue

| Paulika06 a răspuns:

Georgi