| vlad77777 a întrebat:

acesta intrebare este pentru cei specializati pe MMORPG-uri si MMO-uri.
Pe toate MMORPG-urile pe care ma jucam ma plictisieam adesea cu timpul dupa cateva zile...
Caut un MMO sau MMORPG care sa vina mereu cu chesti noi( sa nu ma plictiseasca) si sa indeplineasca ce e scris mai jos:
-Sa aiba destul de multe chestii adica sa nu fie doar cateva mape, cateva clase, cateva iteme etc.
-Sa aiba grafica bunicica(Minim grafica World of Warcraft)
-Sa fie un system de Combat avansat( Adica sa se lupte fain, sa se vada fiecare skill cum loveste etc.)
-Si sa nu fie cu technologie avansata gen Allods Online.
Vreau sa fie gen Fantasy etc.

Răspuns Câştigător
| Met a răspuns:

Dupa cum ai scris cel mai potrivit joc ar fi Gothic 1, 2, 3, 4 nu sunt multe mape dar una e mare iar celelale doua sunt mine (mina noua si mina veche) mai esti si mina abandonata dar nu trebuie sa intri in ea. In Gothic nu ai cum sa te plictisesti jocul este in era medievala nu exista electricitate te lupri cu sabi de o mana sau de 2 maini (in gothic3, 4 cu 2 sabi deodata) poti folosi arc, arbalete, vraji de atac, teleportare, etc. Jocul se desfasoara in 6 capitole deci e ceva timp de jucat. Iti recomand sa nu joci cu coduri sau trainere (crede-ma daca folosesti coduri nu mai poti sa joci fara ele, eu am jucat cu coduri dupa ce am terminat jocul). Deasemenea poti sa te alaturi unei guilde(breasla/factiune). Sunt 3 tabere :Tabara veche cu guildele( Umbra, Gardian sau Magician de foc; Tabara noua cu ghildele (Bandit, Mercenar/sau Magician de apa) a 3 tabara este pe o mlastina si are guildele( Novice si Templar). Afla mai multe si singur. Daca sti deja jocul Gothic bravo tie.
Sper ca ti-a placut mica mea descriptie despre joc. Bafta

| Met a răspuns (pentru Met):

Daca crezi ca descriptia asta e lunga sa vezi jocul happy

| THCC a răspuns (pentru Met):

Gothic nu e MMORPG.

Incearca Aion.

5 răspunsuri:
| TinK0de a răspuns:

Aion,dar joaca un privat, ca pe oficial are cam multe restrictii.

| blackrosessfinit a răspuns:

#metin2 #jadedynasty #joinme #lesplay #messageme #dm @TPU
#bob #mmorpgs #playlists #sharescommentsreacts #livestreams

#funda #pls #da