| Andrei2865 a întrebat:

ACESTA INTREBARE NECESITA UN RASPUNS RAPID VA ROG! As vrea o consola playstation 4 dar nu stiu ce sa aleg intre el si XBOX 360 as vrea o parere si sa stiu daca exista gta 5 in playstation 4. Si multi nu cred ca e o intrebare importanta dar pentru mine este fiind ca am plastation 1!

Răspuns Câştigător
| Tentacle111 a răspuns:

Salut! Eu as merge pe PS4, pentru ca XBOX ONE se zvoneste ca e un fail, facut la abureala de Microsoft.PS4 e o consola buna cu exclusive unice.
+Gta V e pe atat pe PS4 cat si pe XBOX ONE.PS4-gaming / XBOX ONE-filme, muzica, internet, gaming mai putin.

4 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

GTA V va aparea pe PS4 pe 18 noiembrie anul asta, si nu vad dc ai mai vrea un 360 acum.

| RaraSeeDY a răspuns:

Playstation`ul este o consola cu 2 manete! Adica toate jocurile se vor juca din maneta + Ca exista GTA 5 pentru el.

2) XBOX 360 (Chinect) este un joc creat pentru sportul jucatorului. Aceasta consola are un echipament care necesita in fata jocurilor, ca jucatorul sa le practice!
Are o camera care va imita toate miscarile tale in joc!

Alegerea e la tinewinking
Bafta! Funda big grin?

| Andrei2865 explică (pentru RaraSeeDY):

Ai fi avut raspunsul castigator daca erai mai explicit si imi dădeai parerea ta, asta voiam în special(o parere).

| RaraSeeDY a răspuns (pentru Andrei2865):

Eu as alege XBOX 360. Est emai complex si mai distractivwinking