| kalimdor a întrebat:

am o intrebare legate de console. vreau sa imi iau o consola dar nu stiu pe care sa o aleg ma gandesc intre play station 3 sau xbox 360 si as vrea sa imi spuneti ce parere aveti si care are o grafica mai buna si le pot moda? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Se pot moda dar fara sa le actualizezi, graficul e acelasi dar acum depinde ce crezi tu ca iti place sa ai in casa ta. Dupa mine zic sa iti cumperi ps3 slim.

| kalimdor explică (pentru mgtow):

Prin actualizare vrei sa spui ca nu pot pune o versiune mai noua?

| mgtow a răspuns (pentru kalimdor):

Da

3 răspunsuri:
| vladpopentiu a răspuns:

Eu zic sa iti iei ps3 deoarece tu poti sa ii iei si camera si se face un fel de xbox 360.