| ionutz2000 a întrebat:

Buna TPU.Am 2gigarami procesor dual core de 3.0,placa video de 512 si windows xp.de ce imi merge jocul prototype in reluare? Plsz fast ca m-am umplut de nervi.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

CE procesor, CE placa video? Probabil ca ai vreun 8400 GS/9400-9500 GT sau mai stiu eu ce flasneta...

| Zangetsu a răspuns (pentru KodrutZ):

Hai ma, ca 9500gt e bunicica, m-a ajutat sa termin crysis cu un procesor single core.

| KodrutZ a răspuns:

"Nu chiar cea mai penala din parcare" nu inseamna neaparat "bunicica". Hai sa fim seriosi, sintem in 2011, iar 9500 GT era low-end in 2008 deja. La ce rezolutie joci? Ia uite aici - http://www.tomshardware.com/......350-6.html - toate placile alea sint peste 9500 GT lejer, chiar si 4650-ul.