| Obbi_Obbi_1997 a întrebat:

Salut, am un procesor dual core de 2 ghz si 3 gb ram si vreau sa imi cumpar o placa video asa pana in 300 de lei ca sa mearga jocul prototype 2 cat de cat bine, momentan am o placa nVIDIA gforce g310 de 512 mb, jocul merge putin in reluare la detalii minime, ce placa video imi recomandati, am slot pci-e, dau funda

Răspuns Câştigător
| Daryus3k2 a răspuns:

Cea ma buna placa pe care ti-o pot recomanda este asta : http://www.emag.ro/......DN87JBBBM/
Am avut-o si eu si isi face treaba perfect.