| ionutz2000 a întrebat:

Buna TPU.Am 3 intrebari. 1. Am procesor dual-core 3.0 e5700 3 gigarami placa video Nvidia Geforce 7300 se/7200 gs de 512 mb cu 64 biti. Ce jocuri imi recomandati.2Care este diferenta dintre dual core si core 2 duo? Core 2 duo e mult mai buna? 3Dece mi-se restarteaza calculatorul cand intru in metin2? Plsz vreau raspunsuri detaliate adica sa nu imi dati numai un joc vr mai multe. Fundoi!

2 răspunsuri:
| Sovieticul a răspuns:

1. Intra pe www.canyourunit.com si vezi care iti merg ai o lista lunga de unde sa alegi.
2. Nu e absolut nici-o diferenta.

| ionutz2000 explică (pentru Sovieticul):

Mama frate, ma uit prin intrebari, fiindca n-am mai intrat de 1000 de ani pe TPU si imi dau seama cat de retardat puteam sa fiu. Jucam metin rolling on the floor))