| ionutz2000 a întrebat:

Buna TPU.Am 2 gigarami un procesor intel pentium e5700 3.0 ghz nvidia geforce 7300 se/7200 gs. Dc naiba mi-se misca greu.Rezoluti cat trebuie sa o am. Influenteaza jocul la miscare?

Răspuns Câştigător
| EmyJail999 a răspuns:

Poate ai virusi...si din cate stiu call of duty black ops cere multe resurse...cauta pe google call od duty black ops system requiements si vezi daca ai sistem compatibilbig grin da si rezolutia contaza poti sa o pui mica si optiunile la high sau rezolutia mare si totu la lowbig grin sau mai fa curat cu programu ccleanerbig grin sper ca ti-am fost de ajutorbig grin Daca ai sistem compatibil si ai virusi mai bine reinstalezi windowsubig grin Bafta!

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Placa ta video e foarte slaba.

| marceldica10 a răspuns:

Man,depinde de joc
micsoreaza rezolutia dar o sa fie urat apoi sau cauta alt jocwinking