| Lucyan98 a întrebat:

Am achizitionat o consola xbox 360 si am primit o luna de xbox live gold membership. Daca nu il folosesc 30 de zile de la primirea consolei expira sau pot sa il folosesc peste 1-2 luni? Vreau sa joc GTA 5 online inca nu m-am invatat cu controller-ul si nu vreau sa pierd orice cursa sau deathmatch si vreau sa ma mai invat cu controller-ul si apoi sa folosesc aceasta luna de xbox live. Va rog sa imi raspundeti cat mai repede si sincer! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| AnonimusGate a răspuns:

Pai in momentul cand vei utiliza cardul de atunci vor incepe cele 30 de zile nu-i obligatoriu sa il folosesti pe moment dar daca tu esti deja in cele 30 de zile de xbox live gold atunci mai ai zilele ramase disponibile

| Lucyan98 explică (pentru AnonimusGate):

Este posibil sa fie deja activat din magazin sau il activez eu?

| AnonimusGate a răspuns (pentru Lucyan98):

Daca ai un cod tu il activezi