| Kebal a întrebat:

Am achizitionat un joc numit "SIMS 3 Generations" pentru verisoara mea mai mica, dar nu am stiut sa fac rost de cel mai recent PATCH pentru un SIMS 3 (nu sunt foarte priceput in domeniul jocurilor). Puteti va rog sa imi trimiteti un link cu cele mai recente PATCH-uri de SIMS 3? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Din pacate Sims 3 Generations e doar un add-on. Ai nevoie de jocul de baza Sims 3 pentru a putea instala si juca Sims 3 Generations.