| mihaicelsfant a întrebat:

am castigat 6 meciuri si am piert 4 si sunt bronz 5. ce sa fac, cum dau report la riot? dau funda. app, League of Legends

7 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

Invata sa joci! Asta ai de facut!

| mihaicelsfant explică (pentru liviu890):

Esti porst? am fost gold 3, mai bine taci

| liviu890 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

AAAA scuze frate. Nu pot inca sa citesc gandurile tale! Acuma ca mi-ai spus ai clarificat lucrurile. Eu te sfatuiesc sa mergi la un avocat si sa ii dai in judecata pe cei de la RIOT ca ti-au dat bronze 5! Baga-i la inchisoare, nu te lasa!
Desi la cum ai inceput sa te agiti si sa ma jignesti dupa ce ti-am dat un simplu sfat, cred ca meriti bronze 5 big grin Tipic jucatorilor de bronze 5 big grin Cred ca tu esti unul din aia care zice "report" o data la 10 secunde, asa-i?

| mihaicelsfant explică (pentru liviu890):

Ma, tu de unde sti cum joc eu? vb prostii,, Invata sa joci! Asta ai de facut!,, tu mai vazut cum joc, de sti asa bine?

| liviu890 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Eu ti-am spus o sugestie simpla si tu te-ai aprins exact ca un jucator de bronze 5. Nici nu vreau sa stiu cum joci si nici nu ma intereseaza! Nu cred ca esti tu in masura sa imi dai mie sfaturi despre ce am de facut big grin

| mihaicelsfant explică (pentru liviu890):

Daca vrei sa stii am ajuns s2

| liviu890 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Sincer nu voiam sa stiu laughing Dar acuma daca tot ai inceput sa ma anunti, continua sa ma anunti daca promovezi! Zii aici tot ce faci, deoarece pe mine ma intereseaza foarte mult de ceea ce faci tu!