| ZyZo333_7286 a întrebat:

Buna TPU am comandat un joc miercuri de la altex jocul se cheama guild wars 2 si trebuia sa vina vineri dar nu a venit vineri, nici sambata si nici duminica adica azi si acum am observat ca le-am lasat un numar gresit de telefon oare din cauza asta nu a venit inca? Cum procedeaza ei lasa la posta sau vin la usa?(promit ca voi da funda)

3 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Daca ai lasat adresa buna ar trebui sa vina, depinde in ce interval ti s-a spus ca o sa ajunga, totusi ai putea suna la ei si sa le dai numarul bun si sa intrebi si cand ajunge coletulhappy.Nu ti s-a spus daca vine prin fan curier /posta/sau il aduc reprezentatii magazinului?

| ZyZo333_7286 explică (pentru Crisyy):

Ba da prin urgentcurier sau cel putin asa imi aparea pe siteul lor, si au zis ca in 48 de ore

| Crisyy a răspuns (pentru ZyZo333_7286):

Daca ai dat vineri, ar fi trebuit sa iti vina pana azi, daca nu asteapta si maine suni la ei si intrebi, sambata si duminica nu sunt zile lucratoare deci nu se pun.