| ruxandra1 a întrebat:

Am debifat casuta de la yahoo messenger pentru a nu se mai salva convorbiriile, iar acum am nevoie de convorbiriile din arhiva de la yahoo messenger:-(:-(. Stie cineva cum pot sa fac? va rog, dau funda:-x, Multmesc frumos, O zi frumoasa!

4 răspunsuri:
| Suspect03 a răspuns:

Odata ce ai debifat casuta nu s-au mai salvat convorbirile pana in prezent! Daca vrei sa ti se salveze din nou bifeaza casuta! funda te rog big grin!

| ruxandra1 explică (pentru Suspect03):

Buna! Stiu asta ca odata ce debifez casuta nu se mai salveaza convorbiriile si daca vreau sa mi se salveze sa bifez casuta, dar eu am nevoie de convorbiriile din arhiva si intrebam daca stie cineva cum pot face, ca sti.in lumea asta orice e posibil! oricum mersi pentruraspuns

| nvm a răspuns:

Incearca in arhiva din mail...

| ruxandra1 explică (pentru nvm):

Buna nvm! Am incercat...dar nici o sansa,imi apar convorbiriile recente,,din trecut nimic, oricum mersi pentru raspuns, O zi frumoasa!