| Benjamin1 a întrebat:

Am descarcat recent un hack de block pe S4! Si cand intru in hack imi apare o eroare! Si scrie "Aplicatia nu se poate deschide din cauza MSVCP100.dll!
Cel mai bun raspuns primeste Fundita!

Răspuns Câştigător
| ioliu a răspuns:

Uitre aici linkul, dai pe download zip file
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? msvcp100 se salveaza in c/program files/windows cam asa ceva

2 răspunsuri:
| ioliu a răspuns:

Instaleaa din nou Directx 9 sau 11, sau vei ca sunt programe pe net care repara urmatoarele dll-uri smug, o solutie e sa descarci de pe net MSVCP100.dll!

| Benjamin1 explică (pentru ioliu):

Dar de unde sa descarc