| antony_8672 a întrebat:

Buna TPU... Am eu sv de metin2... si nu ma prea descurc cu el as vrea va rog frumos sa-mi ziceti cum modific bonusurile maxime care sa pice la add 6/7. Vreau un raspuns detaliat daca se poate.
Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Da ma pricep ca am mai facut si eu Servar de Metin2 dupa ce m-am saturat de Mt2.
-Eu folosesc skype in general pentru asa ceva adica legat de Mt2, Cs, Sa-mp! Dar daca pun id de skype vin paparazzi si o sa imi umplu iar cu 10k add.

Cum se face problema ta simplusadO sa fiu un pic mai explicit si detaliat ca sa intelegi Ok).
Navicat=>Player. Aici vei avea 2 tabele, "item_attr" & "item_attr_rare"
item_attr > primele 4-5 bonusuri pe care le atribui unui item
item_attr_rare > ultimile 2 bonusuri atribuite unui bonus (contra war, sura, saman, ninja...).

La item_attr:
apply > semnifica bonusul
problema > lasi asa cum e (nu trebuie sa modifici aicea).

Aici la LVL1 punem cat sa pice Minim si la LVL5 punem cat sa pice Maxim iar la LVL2/3/4 puneti numere intre cele de la 1 si 5.

Mult Succes!

4 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Nici tu nu prea zici prea multe in aceasta intrebare.
2 Ok am inteles ca este legat de bonusurile de 6/7 dar ce sunt cu ele.
Sa Modifici bonusul sau sa pice ca si drop sau sa pui intr-un magazin 6/7?

3 Cand reformulezi sau cand incepi zici cum trebuie atunci poate iti zic si cum trebuie sa faci.

| antony_8672 explică (pentru DragomirMihail2020):

Uite frate. vad ca te pricepi ff bine si iti multumesc ca ma ajuti happy. Deci uite cum sta treaba.Cad bag add 6/7 da? pica 15 war 10 aparare 2k pv. la 6/7 intelgi si eu vreau sa pice de ex la pv 6/7 sa fie maxim 500 puncte asta la 6/7... cum fac chestia asta? la add 1-5 am inteles dar la 6/7 nu pricep cum. Inca odata mersi pentru ajutor si daca vrei lasa cede de contact skype, mess cv. Multumesc!

| antony_8672 explică (pentru DragomirMihail2020):

Ms mult frate happy

| antony_8672 explică (pentru antony_8672):

Man Ai putea sa-mi dai add la skype : gaby_anthony2001 Te rog mult!

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru antony_8672):

Da ma pricep ca am mai facut si eu Servar de Metin2 dupa ce m-am saturat de Mt2.
-Eu folosesc skype in general pentru asa ceva adica legat de Mt2, Cs, Sa-mp! Dar daca pun id de skype vin paparazzi si o sa imi umplu iar cu 10k add.

Cum se face problema ta simplusadO sa fiu un pic mai explicit si detaliat ca sa intelegi Ok).
Navicat=>Player. Aici vei avea 2 tabele, "item_attr" & "item_attr_rare"
item_attr > primele 4-5 bonusuri pe care le atribui unui item
item_attr_rare > ultimile 2 bonusuri atribuite unui bonus (contra war, sura, saman, ninja...).

La item_attr:
apply > semnifica bonusul
problema > lasi asa cum e (nu trebuie sa modifici aicea).

Aici la LVL1 punem cat sa pice Minim si la LVL5 punem cat sa pice Maxim iar la LVL2/3/4 puneti numere intre cele de la 1 si 5.

Mult Succes!