| MessYMess a întrebat:

Am inceput sa ma joc 4story si acum am lvl 10, dar nu stiu ce sa fac in misiunea de lvl 10, fiindca imi spune sa-l omor pe Balnad. (capitanul din Valorian) Problema mea este ca acolo in aceea mapa unde trebuie sa-l omor pe Balnad, suntmai multi jucatori din Valorian si cu lvl mai mare si ma omoara imediat si oricum nu stiu ce sa fac la misiunea asta! Trebuie sa omor un Valorian sau ce? Plz un ghid cum sa ma introduc mai bine in 4story va rog! Ca nu stiu nimic despre acest joc! Decat cum sa-mi folosesc magiile fiindca sunt magician. Funda+vot! Si scuze de categorie, dar este cea mai vizitata!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.