| manubmxnsb a întrebat:

Eu joc 4story (call to arms) big grin si am o misiune la lvl 10 cu capitanul balnad... Nu stiu unde este el. Mi-ati putea spune? fundita...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am jucat 4stori call to arms dar nu mai stiu, aveam un cont de lvl 13 si daca vrei ti-l pot da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu pentru ca joc chiar acum am lvl 20 si mis cu Balnad sau Rodgard este la documentul secret de lvl 10 si trebuie sa te duci in capitala derionului sau valorianului si te duci la capitanul de raport sau ceva de genu si trebuie sa iei de acolo misiunea cu balnad sau rodgard appoi e un portal langa capitanul de raport """"' si te duce intr-o zona de misiune care este in derion si balnad este la intrarea in orasul lui derion iar rodgard este la un pod de acolo dar ca sal omori iti trebuie daca vrei sal omori singur iti trebuie lvl 20 sau la lvl 13 iti trebuie cel putin 5 x lvl 10 sau 2 x 15 sau tu sa ai lvl 20 asta e! nu-mi trebuie steluta ca si eu ma uit pe site asa fara sa ma inregistrez nu-mi trebuie steluta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti pe Valorian nu?! Daca da, nu stiu. Sunt din Derion, Am level 16, 14, 23, si 9 si 6...Arcas,Magician,Preot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi dai contul tau te duc acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pors...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu si iti zic daca imi zici daca tu imi spui mie ce ingroapa pisica