| User44555 a întrebat:

Am incercat sa instalez Metin2 Hammer, dar cand dau pe el sa se dechida scrie JoKoMt2.CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE
Ce sa fac ca sa mearga?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 2 opțiuni :

1. Reinstaleaza Jocul

2. Dai click dreapta pe iconita jocului, apoi la PROPERTIES, si apoi ți se va deschide o fereastra dai sus la COMPATIBILITY si apoi bifezi casuta RUN THIS PROGRAM COMPATIBILITY MODE FOR si apoi sub casuta unde scrie windows dai pe el si iti alegi windows-ul tau care il ai. Apoi dai jos APPLY si OK.
Funda?