| DenisaMihaellla13 a întrebat:

Am incercat sa-mi instalez samp-ul [ GTA SAN ANDREAS] si spune ceva de spatiu adica free space... si inca ceva e de la placa video sau ce? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Este de la HDD nu ai destula memorie daca iti spune cu spatiul.
Niciodata nu va fi de la placa video o eroare in care spune de spatiu liber, erorile care le da placa video este ca nu suporta rezolutia, nu poate deschide aplicatia, etc.

| DenisaMihaellla13 explică (pentru Magnifico):

Si atunci e eroare de la hdd am 100 de GB in calculator cu asa tu ce memorie ai si iti merge multiplayerul?

| Magnifico a răspuns (pentru DenisaMihaellla13):

Eu am 580 si da imi merge SAMP-ul.

Dar cand te uiti pe disk cat iti zice ca mai ai spatiu liber?