| 4Tuning a întrebat:

Am instalat GTA4 a treia oara bun... care e problema? Problema e ca prima oara imi mergea tooot deci patch-ul 1.07.0, moduri, trainer deci tot. Acum practic numai savegame-ul mai merge patch-ul numai merge imi da nu stiu ce eroare See log nu stiu unde... dupa un timp in GTA aproximativ 2 minute imi da FATAL ERROR:Unvecoable - Please Restart the game si mentionez ca acum nu am niciun mod! Deci ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Instaleaza din nou crackul si patchul

| Thejoiner_Yo_1998 a răspuns:

Ai xlive.dll?
ai schimbat masini in joc?
daca ai schimbat cauta imaginea din cdimages/vechicles stock cea originala si s-ar putea sa iti mearga!
multa bafta

| 4Tuning explică (pentru Thejoiner_Yo_1998):

Da am xlive.dll dupa cum am spus nu am moduri.

| Thejoiner_Yo_1998 a răspuns:

Cel mai bine reinstaleaza jocul dar intra in partitia C si salvaza-ti savegameul!