| TheClassicGuitar a întrebat:

Funda! Am instalat CS:S, totul mergea perfect, doar ca la unele (aproape toate) im aparea "Your version does not match the servers, please restart the game" asa ca am instalat patch-ul v18 iar acum cand rulez jocul imi apare MountAppFilesystem() failed: I have no idea what game you are launching, sorry. Stie careva ce sa fac? big grin

Răspuns Câştigător
| JeLeu a răspuns:

Copile, CS:S nu este ca si counter strike 1. 6. Dc nu te misti u pana la magazin si il iei cu 18 lei si ti-l pui si pe steam? ca alfel nu poti...

1 răspuns:
| TheClassicGuitar explică:

Sorry am gresit am vrut sa zic la unele (SERVERE)