| dedemic a întrebat:

Buna TPU am instalat jocuri pe laptop si nu merg nici unul imi spune ca nu pot rula ca lipseste MSVCP71.dll va rog sa-mi spuneti ce trebuie sa
fac sau ce program imi lipseste

Răspuns Câştigător
| vladsipunct2016 a răspuns:

Sall! Am avut si eu problema asta de multe ori... uite asa trebuie sa faci : scrii pe Google error MSVCP71.dll si trebuie dupa aceeea sa dai pe msvcp71 free download - DLL Files. Si o descarci de acolo. Dupa ce o descarci o copiezi in folderul u jocul si o sa iti mearga. Funda?

4 răspunsuri:
| Conner77 a răspuns:

Depinde ce jocurii ai instalat... exp?

| Conner77 a răspuns:

Depinde ce jocurii ai intalat... exp?

| dedemic explică (pentru Conner77):

Far cry delta sector

| ronanwilliams389 a răspuns:

If you have problem regarding Google error you can visit on this link it will solove your problem
https://www.wikicue.com/fix-google-sign-in-error-on-android