| alexRE a întrebat:

Nu inteleg de ce toata lumea de pe forumuri spun ca 610m nu este o placa video prea capabila pentru latopuri? eu unul am aceasta placa la laptop si pot spune ca pot rula jocuri chiar noi, adevarat ca pe low dar le pot rula fluent...care-i treba?

a da jocurile merg foarte bine doar cand e acumulatorul conectat,la laptop, arde un pic dar merg al naibii de bine.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Si tu te iei dupa toata lumea? E buna placa video, mai ales ca este dedicata si are memorie de 1GB, e GDDR3 lucreaza la 900 MHz. E buna placa pentru pretul ei!

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: